عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون
نويسندگان
لینک دوستان
قال مولانا ✨ صاحب العصر و الزمان عجل الله فرجه :

 بَعَثَ مُحَمَّداً رَحمَةً لِلعالَمینَ وَ تَمَّمَ بِهِ نِعمَتَهُ و خَتَمَ بِهِ أنبیائَهُ و أرسَلَهُ إلَی النّاسِ کافَةً و أظهَرَ مِن صِدقِهِ ما أظهَرَ و بَیَّنَ مِن آیاتِهِ وَ عَلاماتِهِ ما بَیَّنَ ثُمَّ قَبَضَهُ حَمیداً فَقیداً سَعیداً وَ جَعَلَ الأمرَ مِن بَعدِهِ إلی أخیهِ و ابنِ عَمِّهِ وَ وَصیّهِ وَ وارِثِهِ علِی بنِ أبی طالِبِ ثُمَّ إلی الأؤصیاءِ مِن وُلدِهِ واحِداً بَعدَ واحِدٍ أحیی بِهِم دینِهِ و أتَّمَ بِنورِهِ.

حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) بعنوان رحمت برای جهانیان برانگیخته شد و خداوند نعمت خود را به وجود او تمام کرد و پیامبرانش را به او پایان بخشید و او را به سوی همه ی انسانها فرستاد و صداقت و راستی او را آشکار ساخت و نشانه ها و علائم آن حضرت را روشن نمود و سپس او را راضی و خشنود و سعادتمند , به جوار رحمت خود برد و بعد از او کار را به برادر و پسر عمو وارث او ، علی بن ابیطالب (علیهما السلام) واگذار کرد و بعد از او به جانشینانی که از فرزندان اویند ، یکی بعد از دیگری سپرد ، تا دینش را به وسیله ی آنان زنده ساخته و نورش را بوسیله آنان تمام نمود.

      

احتجاج طبرسی ۲۷۹/۲
کلمة الامام المهدی ۲۹۵/۱

🎴
[ چهارشنبه ۱٥ اردیبهشت ۱۳٩٥ ] [ ۱۱:۱٧ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* *************************