عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

کیفر کسی که به خداوند متعال و رسولش دروغ می گوید

و مردی را دیدم که روی حصیری از آتش نشسته بود و ملکی با او بود که گوشتش را قطع می کرد و به او می خوراند و به او ندا می داد: این سزای کسی است که به خدا و رسولش دروغ می گوید.

کیفر کسی که به دختران مردم تهمت می زند

و مردی را دیدم که از زبانش آویزان شده بود و ملکی همراه او بود که او را در آتش می کشید و به او ندا می داد: این سزای کسی است که به دختران مردم تهمت هرزگی می زند و به دروغ همسایگانش را متهم می کند.

کیفر گروه دیگری از گنه کاران

و مردی را دیدم که بر روی فرشی از آتش بود و زقّوم می خورد. و ملکی همراه او بود که به او ندا می داد: این سزای کسی است که با مادر و دختر او ازدواج می کند.

و مردی را دیدم که به دو درخت آتش بسته شده بود و ملکی همراه او بود که به او ندا می داد در حالی که شمشیری از آتش در دست داشت و او را می زد و به دونیم می کرد. سپس زنده می شد و حال او چنین است تا روز قیامت.

پس گفتم : ای جبرییل او چه می کرد؟

گفت: این شخص راهزنی می کرد.

و زنانی را دیدم که به زنجیرهایی از آتش آویزان شده بودند و ملایکه با ستون هایی از آتش بر صورتشان می زدند و ملکی همراه آنها بود که ندا می داد: این سزای کسانی است که مساحقه می کنند.(زنی که با زنی دیگر فساد کند)

و زنی را دیدم که پاهایش با زنجیر بسته شده و به درختی از آتش آویزان شده بود و ملکی همراه او بود که به او ندا می داد: این سزای کسی است که در خود به شوهرش خیانت می کند.

منبع: معراج حضرت محمد(ص) ص 45 و 46

مولف: علامه شیخ محمد ابوعزیز الخطی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: احادیث و روایات معصومین


تاريخ : شنبه ۸ مهر ۱۳٩۱ | ۱:٠۸ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.