عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

علت حادثه: آن استاد دانشگاه که بعدا معلوم شد تسخیر جن هم دارد به دوستان گفته بود که: من جن هایم را احضار کرده ام و از آنها درباره این موضوع تحقیق کرده ام آنها می گوینداین عمل را سه نفر از جن های شیعه که با ما مخالفند انجام داده اند.

استاد دانشگاه از آنها پرسیده بود: چرا آنها این 7 زن سنی را انتخاب کرده اند و بقیه ی اهل سنت را اذیت نکرده اند؟ آن جن ها در جواب گفته بودند: که آن روزی که شب بعدش آن اتفاق افتاده ؛ روز عاشورا بوده و شیعیان عزادار بوده اند و بخصوص شیعیان اجنه , مجلس عزا در محل هایی که آن زن ها زندگی می کرده اند داشته اند و چون آنها آن روز زیادتر از معمول خوشحال بودند و زیاد خندیده بودند به سه نفر جوان از جنیان ماموریت می دهند که آنها را تنبیه کنند.

استاد دانشگاه گفته بود: من به آنها گفتم: آنها که تقصیر نداشتند اولاً عزاداری جن ها را نمی دیدند ثانیاً از روز عاشورا خبری نداشتند . آن جن ها در جواب گفته بودند:

ما یک افرادی را به صورت فقیر به در خانه آنها فرستاده بودیم ولی آنها در عوض آنکه از خنده و خوشحالی دست بردارند، بعضی از آنها با زبان و بعضی عملاً به حضرت سیدالشهداء علیه السلام توهین هم کرده بودند و تا آنها از این عملشان توبه نکنند رنگشان رو به زردی می رود و این حالات مشترک آنها را رنج می دهد.

لذا استاد اصرار داشت که آنها هرچه زودتر توبه کنند تا حالشان خوب شود . بعضی از آنها بدون آنکه جریانشان را برای کسی نقل کنند نزد شیعیان در محل نخاوله رفته بودند و پولی برای عزاداران سیدالشهداء داده بودند و توبه کرده بودند.

اصل ماجرا این بود بقیه اش راجع به دست و پا قطع شدن راوی ماجراست که به خاطر لجاجت جستجوش رو ادامه داد و این بلا سرش اومد .

منبع: داستان های شگفت درباره جن

مولف: ابراهیم عباسی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : یکشنبه ۱٤ آبان ۱۳٩۱ | ۱۱:٥۳ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.