عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون
نويسندگان
لینک دوستان

-زمانی خواهد رسید که فاسقان و فاجران را روشنفکر و درست می دانند و افراد پررو و خوش گفتار را می پسندند، انسان های منصف و درست کردار را ضعیف می پندارند.

فردی از میان جمعیت سوال کرد این اخلاق در چه زمانی واقع خواهد شد؟ حضرت فرمود: زمانی که زنان مسلط شده( زن سالاری باشد) و بچه سالان فرمانروایی کنند.

- زمین از ظلم و جور به اندازه ای پر خواهد شد که کسی دیگر نمی تواند حتی نام خدا را ببرد مگر در پنهانی و آهسته ، بعد از آن خدا مردمان صالح را بر می انگیزد که زمین را همانگونه که پر از ظلم و جور شده را پر از عدل و داد می کند.

-در آخر الزمان در نزدیکی قیامت( ظهور امام زمان) که بدترین زمان هاست زنانی پیدا می شوند که سر و روی آنها باز و بدن آنها برهنه و با زینت و آرایش خود جلوه گری می کنند ، آنها از دین خدا خارج شده ، داخل فتنه و فساد گردیده اند ، دنبال شهوترانی و لذت طلبی هستند ، حرام خدا را حلال می شمارند و آنها همیشه در جهنم خواهند بود.

-پست ترین مردمان رییس آنها گردد ، مردم فاسقین را از ترس احترام کنند، دروغگو تصدیق و خائن امین شود، و برای خود آلات موسیقی تهیه کنند آخر این امت ، اول این امت را لعنت کند. زن ها بر زین سوار شوند. و زنان خود را شبیه مردان و مردان خود را شبیه زنان کنند. بدون اینکه از او گواهی خواسته باشند برخلاف حق گواهی دهد . برای خود شیرین کردن و نشان دادن دوستی و تملق ، در راه غیر دین خدا دانش جویند، کار دنیا را بر کار آخرت مقدم دارند. لباس گوسفند بر دل گرگ صفت خود می پوشند و دل آنها گندیده تر از مردار و تلخ تر از زهرمار ، صبر است.

شهادت مظلومانه ی آقا امام حسن عسکری علیه السلام پدر مولای غریبمان مهدی موعود علیه السلام را  ابتدا خدمت آقا امام زمان عج و بعد به شما  و همه ی شیعیان آن حضرت تسلیت عرض می کنم . اللهم عجل لولیک الفرج
 

منبع: وقت ظهور

مولف: سید محمد باقر نجفی یزدی

[ جمعه ٢٩ دی ۱۳٩۱ ] [ ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* *************************