عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

-زمانی خواهد رسید که فاسقان و فاجران را روشنفکر و درست می دانند و افراد پررو و خوش گفتار را می پسندند، انسان های منصف و درست کردار را ضعیف می پندارند.

فردی از میان جمعیت سوال کرد این اخلاق در چه زمانی واقع خواهد شد؟ حضرت فرمود: زمانی که زنان مسلط شده( زن سالاری باشد) و بچه سالان فرمانروایی کنند.

- زمین از ظلم و جور به اندازه ای پر خواهد شد که کسی دیگر نمی تواند حتی نام خدا را ببرد مگر در پنهانی و آهسته ، بعد از آن خدا مردمان صالح را بر می انگیزد که زمین را همانگونه که پر از ظلم و جور شده را پر از عدل و داد می کند.

-در آخر الزمان در نزدیکی قیامت( ظهور امام زمان) که بدترین زمان هاست زنانی پیدا می شوند که سر و روی آنها باز و بدن آنها برهنه و با زینت و آرایش خود جلوه گری می کنند ، آنها از دین خدا خارج شده ، داخل فتنه و فساد گردیده اند ، دنبال شهوترانی و لذت طلبی هستند ، حرام خدا را حلال می شمارند و آنها همیشه در جهنم خواهند بود.

-پست ترین مردمان رییس آنها گردد ، مردم فاسقین را از ترس احترام کنند، دروغگو تصدیق و خائن امین شود، و برای خود آلات موسیقی تهیه کنند آخر این امت ، اول این امت را لعنت کند. زن ها بر زین سوار شوند. و زنان خود را شبیه مردان و مردان خود را شبیه زنان کنند. بدون اینکه از او گواهی خواسته باشند برخلاف حق گواهی دهد . برای خود شیرین کردن و نشان دادن دوستی و تملق ، در راه غیر دین خدا دانش جویند، کار دنیا را بر کار آخرت مقدم دارند. لباس گوسفند بر دل گرگ صفت خود می پوشند و دل آنها گندیده تر از مردار و تلخ تر از زهرمار ، صبر است.

شهادت مظلومانه ی آقا امام حسن عسکری علیه السلام پدر مولای غریبمان مهدی موعود علیه السلام را  ابتدا خدمت آقا امام زمان عج و بعد به شما  و همه ی شیعیان آن حضرت تسلیت عرض می کنم . اللهم عجل لولیک الفرج
 

منبع: وقت ظهور

مولف: سید محمد باقر نجفی یزدی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : جمعه ٢٩ دی ۱۳٩۱ | ۱٠:٥٢ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.