عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

اول از همه ی کسانی که در نظر سنجی درباره ی قمه زنی شرکت کردن واقعا تشکر می کنم

حالا من با دلایل دلم و دلایل عقلی می خوام بگم که این کار خیلی هم خوبه کسی که با دل و عقل قانع نشه با دلیل مستدل هم قانع نمی شه

البته من دوست نداشتم این بحث رو شروع کنم ولی یک هفته ی قبل یکی از اشخاص مهم که همه می شناسید و نمی خوام نام ببرم مطالبی در مورد عزاداری امام حسین (ع) گفته بود که خیلی به غیرت من برخورد در مورد همین قمه زدن و .... . واقعا برای این شخصیت متاسفم و از خدا می خوام خودش سزایش را بدهد. این شد که نظر سنجی در این مورد گذاشتم و این بحث را جلو آوردم. بیزاری می جویم از کسی که به عزاداری امام حسین هم حسودی می کند در حالی که  به اصطلاح شیعه است

58% دوستان خوبم با این کار موافق هستند

من با افتخار با این موضوع موافقم

لطفا به ادامه مطلب بروید


آیا شما این موضوع رو قبول دارین که اگر امام حسین قیام نمی کرد و خون خود و خانواده اش را در راه اسلام ایثار نمی کرد ، الان دینی به نام اسلام محمدی نبود و اسلام یزیدی برپا می شد؟

آیا قبول دارین که ما اگر الان شیعه ی دوازده امامی هستیم به برکت خون به ناحق ریخته ی امام حسین و اسارت خاندان پاک ایشونه؟

اگر انصاف داشته باشین این را هم تایید می کنید0

خب پس این هم قبول دارین که الان هرچی ثواب و کارهای نیک رو انجام می دیم و دین واقعی رو می شناسسیم مدیون خون امام حسینیم؟

آیا قبول دارین که امام حسین فرموده من برای احیای دین جدم و امر به معروف و نهی از منکر قیام نمودم؟

خب طبیعتا می گین که قبول دارین.

خب حالا یه سوال: آیا امام حسین در نزد خدا باعظمت تر و محبوب تراست یا ما مردم؟

آیا جان ایشون پیش خدا عزیزتر بوده یا ما؟

خب حتما جوابتون اینه که می گید امام حسین . پس چطور امام حسین برای زنده ماندن دین جدّش و هدایت ما و شما از خون خودش که خون خداست گذشت و در حد عالی فداکاری کردند و به بدترین نوع شهید شدند و شهید دادند حالا جوانان ما که ناخن کوچیکه ی علی اکبر علیه السلام هم نمی شوند می خوان یه قمه بزنن که اون هم با عنایتی که امام حسین به این گروه داره هیچ وقت باعث آسیب و مرگ کسی نشده و نخواهد شد ، چرا با این موضوع مخالفین آیا ماها از آنها عزیزتریم؟ که می گویید نباید به بدن آسیب رساند؟

 البته این درسته که نباید به بدن صدمه رساند ولی این قضیه ی قمه زدن  امام حسین استثناست چون خود امام حسین و قضیه ی شهادت ایشون در جهان استثناست . خدایی بیایین و به این موضوع فکر کنین .

بله شاید دشمن ایراد بگیره که این کار خشنه ولی لزومی نداره کسانی که قمه می زنند فیلمبرداری کنند یا خبرش را در رسانه ها منعکس کرد اگر مخفیانه باشد که بهتره ولی آیا چون دشمن از این کار ما بهانه می گیره واقعا باید این کار را ترک کرد؟

بزرگترین مراجع تقلید مثل آیت الله سید صادق شیرازی و سیستانی و وحید خراسانی این کار را مستحب می دانند به شرطی که فیلمبرداری نشود بزرگترین مراجع قدیمی مثل علامه امینی (کتاب الغدیر) این کار رو خیلی مستحب می دونن و حتی در جهت دفاع از حریم ولایت و امام حسین می گن این نوع عزاداری واجبه کسی تا بحال از قمه نمرده و در آخر اینکه از نظر علمی هم حجامت سر تایید شده از حتی دانشمندان خارجی....

قول یکی از اساتید در نجف میگه قمه زدن و بحث در موردش مانند تقابل عقل و عشق و دله اونایی که واقعا عاشقن بسم الله اونایی هم که درکی از عشق ندارن مشکل از خودشونه ضمنا مرجع ما زینب است ایشونم اشتباه کرد سرشو به محمل زدو شکوند؟؟؟


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : سه‌شنبه ۳ بهمن ۱۳٩۱ | ۱۱:٥٧ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.