عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

-پیامبر اکرم (ص) :« ای پسر مسعود! قسم به کسی که مرا به حق مبعوث به رسالت فرمود که به مردم زمانی برسد که شراب را آب انگور نامیده حلال می دانند . لعنت خدا و ملائکه و همه ی مردم بر آنها باد من از آنها بیزار و آنها هم از من بیزارند.

-ای پسر مسعود! اگر کسی با مادر خود زنا کند گناه آن کمتر است از کسی که مثقال ذره ای ربا به مال خود اضافه کند و گناه شرابخوار ، کم باشد یا زیاد ، نزد خدا سخت تر است از خوردن ربا زیرا شراب کلید گناهان می باشد.

- ای پسر مسعود! زمانی برسد کسی که بخواهد دیندار بماند ، مانند کسی است که بخواهد آتش در دست نگه دارد. و در آن زمان می گویند باید گرگ باشی و الّا تو را می خورند.

-ای پسر مسعود! علماء و فقهاء در آن زمان خائن و فاجر می باشند.

آنها بدترین خلق خدا هستند و هرکس هم از آنها پیروی کند و با آنها رفت و آمد کند و از آنها امر و نهی بگیرد و آنها را دوست داشته باشد و با آنها نشست و برخاست کند و با آنها مشاوره کند ، مثل آنها بدترین خلق خدا خواهد بود و همه ی آنها را با هم خدا به جهنم خواهد فرستاد.

پیامبر اکرم(ص) فرمود:« از شروط قیامت [ از علائم ظهور و قیام امام زمان] فحاشی و بخل رواج پیدا کند و خائن امین شمرده  گردد و امین خائن باشد . لباس هایی پوشند که هم برهنه باشند هم پوشیده ، افراد سست عنصر و بی ارزش را والا مقام  دانند و افراد نجیب و شریف ، حقیر و بی مقدار گردند.»

منبع: وقت ظهور

مولف: سید محمد باقر نجفی یزدی 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : یکشنبه ٢٩ بهمن ۱۳٩۱ | ۱٢:٠٢ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.