عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

با عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام علی النقی الهادی علیه السلام خدمت آقا امام زمان علیه السلام و همه شیعیان آن حضرت ، شما را به خواندن این احادیث زیبا دعوت می نمایم. باشد که ان شاء الله مورد استفاده همه ما قرار گیرد.

رسول خدا (ص) فرمود:« فاطمه ، خون قلبم و شوهرش نور چشمم و فرزندانش میوه ی دلم و امامان از نژاد فاطمه ، امین های خدای من هستند و ریسمان پیوسته بین خلق و خدایند. هرکس به آنها چنگ زد نجات می یابد و هرکس تخلف کرد هلاک می شود و رهسپار جهنم می گردد.»

رسول خدا (ص):« کسی که حاجت مومنی را روا کند ، خداوند حاجت های زیادی را از او برآورده می کند که کوچکترین آنها این است که او را به بهشت می برد.»

امام صادق علیه السلام:« به طولانی بودن رکوع و سجود کسی نگاه نکنید ؛ زیرا به آن عادت کرده که اگر ترکش کند نگران می شود ؛ ولی صداقت و امانتش را مورد توجه قرار دهید.»

امام صادق علیه السلام:« کسی که یک بیت شعر درباره ی ما خاندان پیامبر بگوید، خداوند متعال خانه ای در بهشت برای او بنا می کند.»

امام  صادق علیه السلام:« بر در بهشت نوشته است: اجر صدقه ده برابر است ولی ثواب قرض الحسنه هجده برابر است و علّتش آن است که گیرنده ی صدقه ممکن است مستحق باشد و ممکن است نباشد ولی آنکه تقاضای وام دارد، قطعا محتاج است.»

منبع: خواب های حقیقی یا پروازهای ناب

مولف: محمد حسین رجایی خراسانی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : دوشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳٩٢ | ٧:٤۱ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.