با عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام علی النقی الهادی علیه السلام خدمت آقا امام زمان علیه السلام و همه شیعیان آن حضرت ، شما را به خواندن این احادیث زیبا دعوت می نمایم. باشد که ان شاء الله مورد استفاده همه ما قرار گیرد.

رسول خدا (ص) فرمود:« فاطمه ، خون قلبم و شوهرش نور چشمم و فرزندانش میوه ی دلم و امامان از نژاد فاطمه ، امین های خدای من هستند و ریسمان پیوسته بین خلق و خدایند. هرکس به آنها چنگ زد نجات می یابد و هرکس تخلف کرد هلاک می شود و رهسپار جهنم می گردد.»

رسول خدا (ص):« کسی که حاجت مومنی را روا کند ، خداوند حاجت های زیادی را از او برآورده می کند که کوچکترین آنها این است که او را به بهشت می برد.»

امام صادق علیه السلام:« به طولانی بودن رکوع و سجود کسی نگاه نکنید ؛ زیرا به آن عادت کرده که اگر ترکش کند نگران می شود ؛ ولی صداقت و امانتش را مورد توجه قرار دهید.»

امام صادق علیه السلام:« کسی که یک بیت شعر درباره ی ما خاندان پیامبر بگوید، خداوند متعال خانه ای در بهشت برای او بنا می کند.»

امام  صادق علیه السلام:« بر در بهشت نوشته است: اجر صدقه ده برابر است ولی ثواب قرض الحسنه هجده برابر است و علّتش آن است که گیرنده ی صدقه ممکن است مستحق باشد و ممکن است نباشد ولی آنکه تقاضای وام دارد، قطعا محتاج است.»

منبع: خواب های حقیقی یا پروازهای ناب

مولف: محمد حسین رجایی خراسانیتاريخ : دوشنبه ٢۳ اردیبهشت ۱۳٩٢ | ٧:٤۱ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()