عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

به هوش باشید!  وای بر اهل «خطه» از رخدادهای گوناگون و پیاپی که در آن رخ می دهد.

اولین آنها در «بطحاء» ( منطقه ای میان واسط و بصره) . حادثه ی دوم در « دبیره»( نام روستایی در بحرین) حادثه سوم در «صفصف» حادثه ی چهارم در ساحل آنجا ، پنجم در بازار قصاب ها ، ششم در شاهراه آن ، هفتم در میان «زرافه» ( نام محله ای در شهر لبید) ، هشتم در «جرازه» ، حادثه ی دیگر در «مدارس»  و دیگری در «تاروت»( یکی از جزایر دریای سرخ).

به هوش باشید! وای بر حال بغداد از مرگ و کشتار و هراسی که از «ری» به سوی آن متوجه می شود و همه ی اهل آن را فرا می گیرد، آنگاه که شمشیر در میان آن فرود می آید و آنچه خدا بخواهد کشته می شود.

و از نشانه های آن از جمله این است: آنگاه که حکومت روم ضعیف گردد و عرب بر آنجا سیطره یابد و فتنه ها بسان راه یافتن مورچه در میان مردم راه یابند ، عجم در آن شرایط بر ضد عرب شورش می کند و بصره را می گیرد.

به هوش باشید! وای بر فلسطین و آنچه از فتنه های طاقت فرسا و سهمگین که در آن واقع می گردد.

به هوش باشید! وای بر جهانیان و فتنه ها و رنج هایی که در آن زمان ، همه ی کشورها از غرب گرفته تا مشرق و شمال و جنوب ، همه جا را می گیرد ، برخی بر برخی مسلط می گردند و جنگ های پایان ناپذیر بر جهانیان سایه می افکند ، همه ی اینها به خاطر عملکرد ظالمانه ی خود مردم است و پروردگارت به بندگانش ستم روا نمی دارد.»

منبع: امام مهدی علیه السلام از ولادت تا ظهور ص 513

مولف: آیت الله فقید سید محمد کاظم قزوینی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : شنبه ٤ خرداد ۱۳٩٢ | ٤:٢٥ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.