به هوش باشید!  وای بر اهل «خطه» از رخدادهای گوناگون و پیاپی که در آن رخ می دهد.

اولین آنها در «بطحاء» ( منطقه ای میان واسط و بصره) . حادثه ی دوم در « دبیره»( نام روستایی در بحرین) حادثه سوم در «صفصف» حادثه ی چهارم در ساحل آنجا ، پنجم در بازار قصاب ها ، ششم در شاهراه آن ، هفتم در میان «زرافه» ( نام محله ای در شهر لبید) ، هشتم در «جرازه» ، حادثه ی دیگر در «مدارس»  و دیگری در «تاروت»( یکی از جزایر دریای سرخ).

به هوش باشید! وای بر حال بغداد از مرگ و کشتار و هراسی که از «ری» به سوی آن متوجه می شود و همه ی اهل آن را فرا می گیرد، آنگاه که شمشیر در میان آن فرود می آید و آنچه خدا بخواهد کشته می شود.

و از نشانه های آن از جمله این است: آنگاه که حکومت روم ضعیف گردد و عرب بر آنجا سیطره یابد و فتنه ها بسان راه یافتن مورچه در میان مردم راه یابند ، عجم در آن شرایط بر ضد عرب شورش می کند و بصره را می گیرد.

به هوش باشید! وای بر فلسطین و آنچه از فتنه های طاقت فرسا و سهمگین که در آن واقع می گردد.

به هوش باشید! وای بر جهانیان و فتنه ها و رنج هایی که در آن زمان ، همه ی کشورها از غرب گرفته تا مشرق و شمال و جنوب ، همه جا را می گیرد ، برخی بر برخی مسلط می گردند و جنگ های پایان ناپذیر بر جهانیان سایه می افکند ، همه ی اینها به خاطر عملکرد ظالمانه ی خود مردم است و پروردگارت به بندگانش ستم روا نمی دارد.»

منبع: امام مهدی علیه السلام از ولادت تا ظهور ص 513

مولف: آیت الله فقید سید محمد کاظم قزوینیتاريخ : شنبه ٤ خرداد ۱۳٩٢ | ٤:٢٥ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()