عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون
نويسندگان
لینک دوستان

شیخ صدوق در کتاب ثواب الاعمال از ابن ابو عمیر از عبدالرحمن بن حجاج از ابوعبدالله امام صادق علیه السلام نقل کرده که حضرت علیه السلام فرمود:

« وقتی روز قیامت می شود، خداوند امر می کند بنده ای را به آتش جهنم بیاندازند. آن بنده متوجه خدا می گردد. خداوند می فرماید:« او را به آتش نیاندازید و به پیشگاه من بیاورید.»

وقتی که او را به پیشگاه خدا می برند ، خداوند می فرماید:« ای بنده ی من ، چرا در آن هنگام متوجه من شدی؟» آن بنده عرض می کند:« خداوندا نظر تو درباره ی این عمل من چیست؟ خداوند می فرماید:«تو چه گمان می کنی؟» آن بنده می گوید: من گمانم این است که مرا ببخشی و با رحمت خودت مرا به بهشت بفرستی.پس خداوند می فرماید:« ای ملائکه ی من ، سوگند به عزت و جلالم و بلندی مکان و بلایا و نعماتم ، که گمان این بنده در این لحظه نیک و خالصانه است و دروغ نمی گوید. ولی در آن هنگام که من او را به آتش جهنم ترساندم ، اگر این سخن را می گفت او را کاذب می دانستم. پس او را داخل بهشت کنید.»

منبع: کلیات حدیث قدسی

مولف: شیخ محمد بن حسن حرّ عاملی 

[ چهارشنبه ۱٩ تیر ۱۳٩٢ ] [ ۱:۳٤ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* *************************