عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

امیر مومنان علیه السلام فرمود:«گویی من به مسجد کوفه می نگرم که در آن خیمه ها برافراشته شده و قرآن را به مردم آموزش می دهند.»

امام باقر علیه السلام در روایتی پیرامون عصر ظهور فرمود:«هنگامی که دوران حکومت ما فرا رسد و مهدی ما قیام کند ، پیروان او هرکدام از شیر پرشهامت تر و جسورتر ، از سرنیزه برّنده تر و کاراتر است. دشمنان خویش را پایمال می سازد و از پا در می آورد.»

امام باقر علیه السلام فرمود:«هرکس قائم خاندان ما را درک کند ، اگر دارای نقص و معلولیت باشد ، به برکت او سالم می شود و هر ضعف و ناتوانی داشته باشد ، برطرف و توانمند می گردد.»

امام بافر علیه السلام فرمود:«هنگامی که قائم ما قیام کند دست تکامل دهنده ی خویش را بر سر بندگان خدا وامی گذارد و به برکت آن ، اندیشه ها و عقل های آنان را رشد و کمال می بخشد.»

امام باقر علیه السلام فرمود:«هنگامی که او قیام کند به هرکدام از شما پیروان خاندان پیامبر ، توانایی و بینش و اقتدار چهل قهرمان میدان جهاد اعطا می گردد و دلهایتان بسان قطعات آهنی می شود که اگر به وسیله ی آنها به کوه ها کوبیده شود ، متلاشی می گردند. شمایان در عصر او ، تدبیرگر امور و برپادارنده ی زمین و زمان و خزانه دار آن ، خواهید بود.»

امام صادق علیه السلام فرمود:« شیعیان ما در حکومت قائم علیه السلام ، سروران و زمامداران زمین و فرمانروایان آن هستند و به هرکدام قدرت و نیروی چهل قهرمان داده می شود.»

امام صادق علیه السلام فرمود:«خداوند ، خوف و ترس را از قلب شیعیان ما برکنده و آن را در قلب دشمنان ما جای می دهد. از این رو هرکدام از آنان برّنده تر از نیزه و پرشهامت تر از شیرند. دشمنان را با سرنیزه ی خویش زخم کاری می زنند و بوسیله ی شمشیر از پای در می آورند و پایمال می سازند.»

منبع: امام مهدی علیه السلام از ولادت تا ظهور ص 769 تا771

مولف: آیت الله فقید سید محمد کاظم قزوینی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : یکشنبه ٢۳ تیر ۱۳٩٢ | ۱٢:٠۸ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.