عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

توجه کنید دوستان وبلاگی عزیزم امروز ماهیت کثیف یکی از وبلاگ نویسان مذهبی به نام سیما رمضانیان برای من روشن شد. ایشان در وب من یک نظر سیاسی گذاشتند من هم مودبانه رفتم و در وبلاگشان نوشتم لطفا در وب من نظر سیاسی ندهید ولی این عنصر معلوم الحال آمد و این نظری را که عیناً برای شما کپی می کنم در وبلاگ من گذاشت باشد که انشالله رسواییش بیشتر شود. ایشان به احادیث و روایاتی که من می نویسم گفته چرندیات. حالا با دقت بخونید.

نظر سیما رمضانیان  خطاب به من:

سلام:ممنون............ببخشید کی تایید نکرد متوجه نشدم.امام زمان عج مخابرات وززارت اطلاعات یا شخصی احمقی مثل شما فکر کردی با چرندیاتی که می نویسی واقعا ادم پیدا بشه متن شما را بخونه یا راستی راستی فکر کردی ادم خیلی مهمی هستی خانم محترم من چیز سیاسی ننوشتم تازه وبلاگم برای ماه مبارک رمضان تعطیل هست اگر سواد داشته باشی که احتمالا نداری باید متوجه شده باشید که من به کامنت ها خیلی کم جواب می دهم و گفتم وبلاگم تعطیل است تذکر مهم : اولا چیز سیاسی تر از موضوع امام زمان عج چیز دیگری در جهان وجود ندارددوما معنی سیاسی را پیدا کنید و بفهمید و بعد احمقانه نظر بگذارید.التماس دعای فرج.

جالبه به مطالب راجع به امام زمان می گه چرندیات بعد می نویسه التماس دعای فرج!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در صورت لزوم نظرش رو هم تایید می کنم تا ببینید 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : چهارشنبه ٢٦ تیر ۱۳٩٢ | ٩:٢٥ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.