عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون
نويسندگان
لینک دوستان

آقای ترکمن از کرج شفای خود را چنین نقل کرده است:

در شب تاسوعا[چندسال قبل] هنگامی که در حال حمل مقداری از اثاثیه ی هیئت به وسیله ی یک وانت بار بودیم ، به علت سرعت زیاد  ماشین از پشت آن به بیرون پرتاب و به شدت به زمین خوردم.

بر اثر جراحات و صدمات وارده ، مخصوصاً ضربه ی مغزی ناشی از این تصادف حدود یک ماه در بخش مراقبت های ویژه بستری بودم و در حالی که اطرافیان و آشنایانم از ادامه ی زندگی من تقریبا قطع امید کرده بودند ، به طور معجز آسایی شفا گرفتم و شرح شفای من به این صورت بود که در آن بیهوشی ، چهره ای نورانی مشاهده کردم که با پارچه ای سبز رنگ روی زیبایش پوشیده شده بود و در همان حال به من فرمودند:«من امشب برای شفای تو به اینجا آمده ام زیرا تو از عزاداران و پیروان ما هستی» و باز فرمودند:« تو نوجوانی هستی که گناهانت در مقابل کارهای خوبت زیاد نیست و باید تلاش کنی اعمال بد و ناپسندت از بین برود.»

و بعد از بیان این جملات دیگر ایشان را ندیدم. و بعد از آن به سرعت رو به بهبودی گذاشتم و در حال حاضر نیز مشکلی ندارم . تنها آرزو دارم یک بار دیگر آن جمال دل آرا را حتی اگر در خواب هم شده زیارت کنم.

خوش به سعادتش واقعا

منبع: کرامات الحسینیه علیه السلام

مولف:سید محمد حسین محمودی

 

[ پنجشنبه ۱٤ شهریور ۱۳٩٢ ] [ ۱٠:٤٠ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* *************************