عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

اهل عربستان سعودی است، در مسجد مقدس جمکران می گوید: ما اهل تسنن بودیم، اهل تسنن اسم فاطمه و زینب را برای بچه های خود نمی گذارند و عقیده دارند هر بچه ای که به این نام باشد، به زودی می میرد.

اما من همسری داشتم که فاطمه نام داشت و در اولین زایمان نیز دختری به دنیا آورد.فامیل من اسم حفصه را برای دخترم انتخاب کردند ، ولی من زیر بار نرفتم و اسم فرزندم را نیز فاطمه گذاشتم.

بعد از سه سال فاطمه مریض شد، دخترم را خدمت قبر رسول اکرم(ص) بردم و از ایشان شفا خواستم ، الحمدالله شفا دادند ، بعد از بازگشتن از نزد قبر حضرت رسول (ص) دخترم خوابید، خوابش طولانی شد، هرچه صدایش کردیم بیدار نشد ، او را دکتر بردیم ، دکتر گفت:بچه مرده است.به دکتر دیگر مراجعه کردیم او هم همان را گفت.

دخترم را با اشک و آه همسرم و سایر فامیل به غسالخانه جهت شستشو بردیم. بعد از چند دقیقه دیدم دخترم حرکت می کند و از من آب خواست، برایش آب آوردم ، خورد ، دخترم را بغل کردم ، دخترم گفت: بابا ، خواب بودم، در عالم خواب دیدم مردی پیش من ایستاده و دو رکعت نماز خواند، بعد از نماز دست مبارکش را بر سر من مالید و گفت:«بلند شو، شما زنده می مانید و فعلا نمی میرید ، من یک وصیت می کنم به بابایت بگو شیعه شوید و و مذهب سنّی را ترک کنید.»

و این مساله باعث شیعه شدن من شد.سپس برای تشکر و قدردانی از آقا عازم ایران و مسجد مقدس جمکران شدم.

منبع:ملاقات با امام زمان علیه السلام در مسجد مقدس جمکران ص177

مولف:محمد یوسفی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: کرامات و معجزات


تاريخ : سه‌شنبه ۱٧ دی ۱۳٩٢ | ۱۱:۱٢ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.