عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون 
نويسندگان
لینک دوستان

امام صادق(ع) فرمود: وقتی با پدرم عازم تشرف به خانه ی خدا بودیم, پدرم از جلو و من از عقب سر او حرکت می کردیم تا به موضعی رسیدیم که آن را«ضجنان» می گویند. ناگهان مردی پدیدار شد , به گردنش زنجیرهایی بود که آن را با خود حمل می کرد و آنها را روی زمین می کشید.

رو به من آورد و گفت: مرا آب بدهید( که الان از تشنگی هلاک        می شوم)

پدرم متوجه من شد و فریاد زد: ای فرزند! آبش نده , خداوند او را آب ندهد( این معاویه بن ابی سفیان است).

و مرد دیگری پیوسته دنبالش در حرکت بود و زنجیرش را در دست داشت و با آن , او را در پایین ترین نقطه از نقاط جهنم انداخت . و حال او تا روز قیامت چنین خواهد بود.

منبع: داستانهای شگفت انگیزی از مرگ تا عالم برزخ

[ شنبه ٢۸ امرداد ۱۳٩۱ ] [ ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* ************************* هزار و یکصد و هفتاد و اندیست جهان بی تاب از هجران مهدیست همان اندازه هم مولا غریب است ز شادی های دنیا بی نصیب است دوچشمانش همیشه خون فشان است اگر چه مهدی صاحب زمان است به فرمان خداوند تعالی اسیر غیبت کبری ست مولا پریشان از فساد این جهان است دلش خون از گناه شیعیان است اگر ما شیعه ایم و حق پرستیم چرا پس ما دل او را شکستیم ؟ اگر کافر طریقش اشتباه است چرا پس شیعه هم غرق گناه است؟ چرا ما بی وفاییم و جفاکار ندارد چشم امید او ز اغیار توقع دارد از شیعه نه هرکس نه سنی و نه وهابی ناکس مگر ما با خدا عهدی نبستیم چرا پس این همه پیمان شکستیم؟؟؟؟

آپلود عكس

[ طراحی : ایران اسکین ] [ Weblog Themes By : iran skin ]