عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

از مجموعه ی روایات به خوبی استفاده می شود که در همین جنگ است که بنیه ی یهود از هم پاشیده شده و بسیاری از آنها نابود خواهند شد.

بخاری به سندش از رسول خدا(ص) نقل کرده که فرمود:«قیامت برپا نمی شود تا آنکه شما با یهود بجنگید ، در آن هنگام به حدی از آنان کشته خواهد شد که حتی سنگی که یک یهودی در آن پناه گرفته ، می گوید:«ای مسلمان! این یهودی است که در کنار من پناه گرفته،او را به قتل برسان.»

از مجموعه روایات اسلامی استفاده می شود که بعد از معرکه و جنگ و کشته شدن سفیانی ، هیچ یهودی پناهگاهی برای خود نمی یابد، و زمین از شرّ آنان پاک خواهد شد، و تنها دین اسلام است که سرافراز باقی خواهد ماند.

عبدالله بن عمر از پیامبر(ص) نقل می کند که فرمود:«شما با یهود به نبرد خواهید پرداخت و آنان را نابود خواهید کرد، تا جایی که سنگ صدا می زند، ای مسلمان! این یهودی است ، بیا و او را به قتل رسان.»

عبایه اسدی می گوید: امیرالمومنین علی علیه السلام تکیه داده بود و من بالای سر آن حضرت ایستاده بودم.

در این هنگام شنیدم که فرمود:«من در آینده، در مصر منبری روشنی بخش بنیان خواهم نمود و دمشق را ویران خواهم کرد.یهود و نصاری را از سرزمین عرب بیرون خواهم راند، و عرب را با این عصای خود_به طرف حق-سوق خواهم داد.»

عبایه می گوید: من عرض کردم:«یا امیرالمومنین! گویی شما خبر می دهید که بعد از مردن بار دیگر زنده می شوید و این کارها را انجام می دهید!»

فرمود:«هیهات ای عبایه! مقصود من از این سخنان ، این گونه که تو خیال کردی نیست؛ مردی از دودمان من این ها را انجام خواهد داد.»

در حدیث جامعی از امیرالمومنین چنین نقل شده است:«....عرب ها سه بار با یهود می جنگند و در مرحله ی چهارم که خداوند ثبات قدم و ایمان و صداقت آنها را دانست، همای پیروزی بر سرشان سایه می افکند.»

بعد از آن فرمود:«به خدای بزرگ سوگند که یهودیان مانند گوسفند کشته می شوند تا جایی که حتی یک نفر هم در فلسطین باقی نخواهد ماند!»

منبع: با تلخیص از کتاب دوران آخرالزمان-آرماگدون نبرد نهایی در آخر الزمان ص 75 تا 78

مولف:محمد لک علی آبادی 


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : سه‌شنبه ٢٠ اسفند ۱۳٩٢ | ۱۱:٠۳ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.