عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

با سلام

من الان در یک سایت که الان آدرس اون سایت رو براتون می ذارم یک مطلبی رو خوندم که حالا راست و دروغش بماند ما با این موضوع کاری نداریم. بحث من درباره ی نظراتی است که مردم ایران در زیر این مطلب گذاشته اند . یعنی به خدا من دیگه خجالت می کشم که ایرانی هستم و هم وطن کسانی مانند اینها. واقعا از عصبانیت نمی دونم چی بگم.

داستان از این قراره که یه آقای چوپان به دیدار امام زمان علیه السلام نایل می شوند یکی از  به اصطلاح شیعیان به نام حسن در زیر نظرات این مطلب با کمال وقاحت نوشته:«اعتقادات شیعیان را به تمسخر نگیرید این همه مراجع تقلید و بزرگاان وحود دارند آنگاه آقا (ع) سراغ یک چوپان می رود؟؟؟!!!»»

در جواب این آقایی که لفظ محترم رو شایسته ی ایشان نمی دانم باید بگم که اولا امام زمان هرگز به مقام و منزلت شخصی نگاه  نمی کنند بلکه اخلاص و ایمان افراد برای ایشان مهم هست و نه مقام و منزلت و ثروت افراد.

دوم اینکه  این شخص غیر مستقیم شغل چوپانی را به تمسخر گرفته اند باید بگویم شغل تمام انبیای الهی چوپانی بوده و این شغل نه تنها باعث سر افکندگی نیست بلکه باعث افتخار است که عزیزانی که به این شغل اشتغال دارند کار انبیا رو انجام می دهند.

سوم اینکه می گویند این همه مرجع تقلید داریم و حتما آقا باید فقط با این افراد در ارتباط باشند  ، خدمت این شخص باید بگم که شمر و عمر بن سعد هم روحانی و فقیه بودند! پس دلیل نمی شه هر ک.سی که چوپانه حقیر باشه و هرکسی که مرجع باشه بهترین فرد زمین .

خدایا یک شعور و معرفتی نصیب اینطور افراد ظاهر بین و شیعه نما بفرما.

http://www.shia-online.ir/article.asp?id=36121


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها:


تاريخ : شنبه ٥ مهر ۱۳٩۳ | ٢:٤٠ ‎ب.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.