عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عبایه اسدی می گوید: امیرالمومنین علیه السلام تکیه داده بود و من بالای سر آن حضرت ایستاده بودم. در این هنگام شنیدم که فرمود:«من در آینده، در مصر منبری روشنی بخش بنیان خواهم نمود و دمشق را ویران خواهم کرد. یهود و نصاری را از سرزمین عرب بیرون خواهم راند و عرب را با این عصای خود –به طرف حق-سوق خواهم داد.»

عبایه می گوید من عرض کردم:«یا امیرالمومنین! گویی شما خبر می دهید که بعد از مُردن بار دیگر زنده می شوید و این کارها را انجام می دهید!»

فرمود:«هیهات ای عبایه! مقصود من از این سخنان، این گونه که تو خیال کردی نیست؛ مردی از دودمان من اینها را انجام خواهد داد.»

نویسنده ی کتاب«عقائدالامامیه» درباره ی قیام یهود در خاورمیانه و تشکیل دولتی به نام «اسرائیل» در سرزمین فلسطین، و بالاخره متلاشی شدن حکومت آنان با شرکت اعراب و مسلمین به کمک یکدیگر، و به ویژه ارتش نیرومندی که از طریق عراق برای سرکوبی یهود عازم فلسطین می شود ، در حدیث جامعی از امیر مومنان علیه السلام چنین نقل کرده است:«عرب ها سه بار با یهود می جنگند، و در مرحله ی چهارم که خداوند ثبات قدم و ایمان و صداقت آنها را دانست ، همای پیروزی بر سرشان سایه می افکند.»

بعد از آن فرمود:«به خدای بزرگ سوگند که یهودیان مانند گوسفند کشته می شوند تا جایی که حتی یک نفر هم در فلسطین باقی نخواهد ماند.»

منبع:آرماگدون (نبرد نهایی در آخرالزمان) ص 77

مولف:محمد لک علی آبادی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : پنجشنبه ٢٥ دی ۱۳٩۳ | ۱۱:۳٥ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.