عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

نکته:در پی نشانه ی مهمی از ظهور که در روز جمعه  اتفاق افتاد(مرگ عبدالله پادشاه عربستان) که یکی از نشانه های بدیهی ظهور امام زمان علیه السلام بود، عده ای در احادیث مربوط به این نشانه ی مهم ظهور ایجاد شک و شبهه کرده اند و می خواهند با حرف هایشان منکر نزدیک بودن ظهور و بی ربط بودن روایات صحیحی که در این باره به ما رسیده است بشوند.

از نظر من این کار آنها تنها یک دلیل دارد و آن اینکه آنها نمی خواهند امام زمان بیاید..........

ولی به کوری چشم بدخواهان، ظهور خیلی نزدیک است. انشالله تعالی

مفضل بن عمر گوید: خدمت امام صادق علیه السلام بودم ، و در اتاق مردم دیگرى هم نزدش بـودند، که من گمان کردم روى سخنش با دیگرى است ، امام فرمود، همانا بخدا که صاحب الامر از میان شما پنهان شود و گمنام گردد، تا آنجا که گویند، او مرد، هلاک شد، در کدام دره افـتـاد، و شـمـا مـانـنـد کـشـتـى گـرفـتـار امـواج دریـا، مـتـزلزل و واژگـون شوید، و نجات نیابید جز کسى که خدا از او پیمان گرفته و ایمان را در دلش ثـبـت کـرده و او را بـا روحـى از جـانـب خود تقویت نموده ، و همانا دوازده پرچم مـشـتـبـه بـرافـراشـتـه گـردد کـه هـیـچـیـک از دیـگـرى شـنـاخـتـه نـشـود (حـق از بـاطـل مـشـخـص نـگـردد) زراره گوید: من گریه کردم ، امام فرمود: چه تو را به گریه آورد، اى ابـاعـبـدالله ؟! عـرض کردم ، قربانت چگونه نگریم که شما مى فرمائید: دوازده پـرچـم مـشـتـبـه اسـت و هـیـچـیـک از دیگرى شناخته نشود، زراره گوید: در مجلس آنحضرت سـوراخـى بـود که از آنجا آفتاب میتابید، حضرت فرمود: این آفتاب آشکار است ؟ گفتم : آرى ، فرمود: امر ما از این آفتاب روشنتر است .

اصول کافى جلد 2 صفحه 137 روایت 11

*********************

مـفـضـل بـن عـمـر گـویـد: امـام صـادق عـلیـه السـلام دربـاره قـول خداى عزوجل (((زمانیکه در صور دمیده شود 8 سوره 74 ـ))) فرمود: همانا امام پیروز و پـنـهان از ما خاندان است و چون خداى عز ذکره اراده کند که امر او را ظاهر سازد، در دلش نکته اى گذارد، سپس ظاهر شود و به امر خداى تبارک و تعالى قیام کند.

اصول کافى جلد 2 صفحه 145 روایت 30

اثر : ثقه الاسلام کلینی


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج , احادیث و روایات معصومین


تاريخ : سه‌شنبه ٧ بهمن ۱۳٩۳ | ۱:٢٥ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.