عاشقان حضرت مهدی (عج)

به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

عاشقان حضرت مهدی (عج) به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون

...سپس فرمود:«ای سلمان! در آن زمان چیزی از مشرق و چیزی از مغرب آورده خواهد شد و امّتم را رنگارنگ و متلون خواهد نمود.وای بر ضعفای امّتم از دست آنها و وای بر آنها از سوی خداوند. آنها به کودکان رحم نخواهند کرد ، به افراد سالخورده احترام نخواهند گذاشت ، گناهکاران را نخواهند بخشید. بدن هایشان مانند انسان ها و قلب هایشان شیطانی است.»

سلمان بار دیگر سوال کرد:«آیا چنین اموری تحقق خواهد یافت؟»

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:«آری! قسم به کسی که جانم در دست اوست. ای سلمان! در آن زمان همجنس بازی زنان و مردان با یکدیگر رواج خواهد یافت و همچنان که با کنیزان در خانه ی مالکانشان رابطه ی جنسی برقرار می شود، غلامان نیز مورد تجاوز قرار می گیرند. مردان خودشان را به هیئت زنان در می آورند و زنان نیز به شکل مردان در می آیند. در آن دوره زنان بر مرکب ها سوار خواهند شد. نفرین خداوند بر آنها باد.»

سلمان بار دیگر با تعجب پرسید:«آیا این امور اتفاق خواهد افتاد؟»

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:«آری! قسم به کسی که جانم در دست اوست. ای سلمان، در آن دوره ، مساجد همانند کلیساها و کنیسه ها ، تزئین و قرآن ها آراسته و مناره های بلند ساخته خواهد شد.صف های طولانی نماز در حالی تشکیل خواهد شد که افراد در قلب هایشان نسبت به یکدیگر کینه خواهند داشت و ریا پیشه می کنند.»

سلمان بار دیگر با تعجب سوال کرد:«آیا این امور اتفاق می افتد؟»

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:«آری! قسم به خدایی که جانم در دست اوست! ای سلمان! در آن زمان مردان امّت من از طلا برای آراستن خودشان استفاده خواهند کرد و لباس ابریشمی و لباس هایی از پوست پلنگ خواهند پوشید.»

سلمان گفت:«ای رسول خدا! آیا این امور اتفاق خواهد افتاد؟»

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:«آری! قسم به کسی که جانم در دست اوست. در آن زمان ، ربا گسترش خواهد یافت و مردم بر اساس سلف و رشوه به معامله خواهند پرداخت. دین بی ارزش و دنیا ارزشمند خواهد شد.»

سلمان گفت:«ای رسول خدا! آیا این امر اتفاق خواهد افتاد؟»

رسول خدا صلی الله علیه و آله فرمود:«آری! ای سلمان! قسم به کسی که جانم در دست اوست! در آن دوره طلاق رواج خواهد یافت ، حدود الهی اجرا نخواهد شد. اما این امر هیچ زیانی به خداوند نخواهد رساند.»

سلمان بار دیگر سوال کرد که:«آیا این امر اتفاق خواهد افتاد؟»

پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود:«آری!....»

بخش آخر این مطلب در پست بعدی انشالله ....

منابع:

-تفسیر قمی ج 2 ص 279

-قرآن مبین همراه با تفسیر روایی البرهان ((تفسیرآیه 18 سوره محمد (ص) ))


موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: نشانه های ظهور امام زمان عج


تاريخ : سه‌شنبه ٥ خرداد ۱۳٩٤ | ٧:٥٩ ‎ق.ظ | نویسنده : فاطمه | نظرات ()
.: Weblog Themes By Slide Skin:.