عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون
نويسندگان
لینک دوستان

مردی یهودی در احتجاجی از رسول خدا صلی الله علیه و آله پرسید:«آیا تو برتری یا موسی بن عمران؟»

پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود:«پسندیده نیست شخصی خویش را به پاکی بستاید ، لیک من می گویم آدم علیه السلام هنگامی که به لغزش دچار شد، در توبه ی خویش گفت:«بارخدایا! به حق محمّد و آل محمّد از تو می خواهم که بر من ببخشایی.» ، پس خداوند بر او ببخشود.

و نوح علیه السلام هنگامی که به کشتی سوار شد و از غرق شدن هراسید، گفت:«بارخدایا! به حق محمّد و آل محمّد از تو می خواهم که مرا از غرق شدن نجات دهی.» پس خداوند او را نجات داد.

ابراهیم علیه السلام نیز هنگامی که در آتش افکنده شد ، گفت:«بارخدایا! به حق محمّد و آل محمّد از تو می خواهم که مرا از آتش نجات دهی.»پس خداوند آتش را برای ابراهیم گلستان کرد.

موسی علیه السلام هنگامی که عصای خویش را افکند و در دل ترسی احساس کرد، گفت:«بارخدایا! به حق محمّد و آل محمّد از تو می خواهم که مرا امنیت دهی.» و خداوند فرمود:((مترس که تو خود برتری)).سوره طه / 68

ای یهودی اگر موسی علیه السلام به دوره ی من می رسید سپس به من ایمان نمی آورد ، ایمان خود او و نبوتش ، به او سودی نمی رساند. ای یهودی! هنگامی که مهدی فرزند من، ظهور می کند، عیسی بن مریم از آسمان برای یاری او فرود می آید و مهدی را بر خود پیش می دارد و پشت سر او نماز می گزارد.»

اللهم صَلّ علی محمّد و آل محمّد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

منبع:برترین ذکر صلوات ص 135 و 136

جعفر بیاتی

ترجمه:محمد تقدمی صابری 

[ سه‌شنبه ٢ تیر ۱۳٩٤ ] [ ۱٢:٥٥ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* *************************