عاشقان حضرت مهدی (عج)
به خوبا سر می زنی مگه بدا دل ندارن.یه سر هم به ما بزن ای خوب خوبا آقاجون
نويسندگان
لینک دوستان
  
رسول خدا صلی الله علیه و آله ، خطاب به امیرالمؤمنین علیه السلام فرمودند:
❇ یا علی ! أنتَ مَولی المُؤمنینَ والحُجَّةَ بَعدی عَلی النّاسِ أجمَعینَ ، إستَوجَبَ الجَنّةَ مَن تَوَلّاکَ و استَوجَبَ دُخولَ النّارِ مَن عاداکَ . یا علی ! والّذی بَعَثَنی بِالنُّبُوَّةِ و اصطَفانی عَلی جَمیعِ البَریَّةِ لَو أنَّ عَبداً عَبَدَ اللّهَ ألفَ عامٍ ما قُبِلَ ذلکَ مِنهُ إلّا بِوِلایَتِکَ و ولایَةِ الأئِمّةِ مِن وُلدِکَ ، و إنَّ وِلایَتَکَ لاتُقبَلُ إلّا بِالبَرائةِ مِن أعدائکَ و أعداءِ الأئمَّةِ مِن وُلدِک . بِذلکَ أخبَرنی جَبرَئیلُ ، فَمَن شاءَ فَلیُؤمِن و مَن شاءَ فَلیَکفُر .
 
 
 
✴ ای علی ! تو پس از من سرپرست مؤمنان و حجت بر تمام مردم می باشی . هر کس تن به ولای تو در دهد ، استحقاق بهشت می یابد و هر کس با تو دشمنی ورزد ، مستوجب رفتن به آتش میشود ؛  ای علی !  قسم به کسی که مرا به پیامبری برانگیخته و از میان جمیع خلقم برگزیده است ، اگر بنده ای خدا را هزار سال بندگی کند ، از او پذیرفته نمی شود مگر آنکه بر اساس ولایت تو و ولایت امامان از فرزندان تو انجام پذیرد ؛ و حقیقت آنکه ولایت تو هم مقبول واقع نمی شود مگر آنکه با برائت از دشمنان تو و دشمنان امامان از فرزندان تو همراه و قرین گردد . این مطلبی است که جبرییل به من خبر داده ، حال ، هر که میخواهد آن را بپذیرد و ایمان آورد و هر که میخواهد آن را نپذیرد و کافر گردد.
        
…بحارالانوار ۶۳/۲۷
🌍
[ پنجشنبه ٢٦ فروردین ۱۳٩٥ ] [ ٤:۳٥ ‎ب.ظ ] [ فاطمه ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

برای سلامتی و تعجیل در فرج حضرت مهدی علیه السلام صلوات.اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. ************************* ************************* *************************