ظهور از آنچه در ذهن شماست نزدیک تر است

در جلسه ای حاج آقای شوشتری در مورد ظهور امام زمان عج صحبت می کردند . قضیه ای را که برای خودشان در یکی از سفرهای حج رخ داده بود ، این چنین نقل نمودند:

این اواخر در مکه ، با شخصی از رجال الغیب برخورد کردم، سوالات متفاوتی از ایشان پرسیدم و جواب هایی را مرحمت کردند. یکی از سوالات این بود که آیا ظهور نزدیک است؟

در جوابم فرمودند: «ظهور نزدیک است از آنچه در ذهن شما هم هست ، نزدیکتر است.»

در ذهن من این بود که مسیحیان سال 2000 میلادی در محل عروج حضرت عیسی مسیح علیه السلام جمع شده بودند و می گفتند جناب مسیح وقتی رفته، گفته است من سال 2000 می آیم یا دوهزار سال دیگر می آیم؛ از این رو امسال سال ظهور مسیح است؛ ولی به اعتقاد بنده آنها اشتباه می کردند، چرا که وقتی حضرت عیسی مسیح به آسمان عروج کردند حدوداً 33 سال داشتند. پس اگر گفته ی آنها صحیح باشد، حدود سال 2033 میلادی ایشان باید تشریف بیاورند که البته تشریف فرمایی ایشان پشت سر حضرت مهدی موعود عج خواهد بود و پشت سر حضرت اقامه ی نماز خواهند کرد.

منبع: پرهای صداقت ص 179

مولف: محمد لک علی آبادی

/ 5 نظر / 6 بازدید
فاطمه

سلام فاطمه جان ظهورنزدیکه خیلی نزدیک اماهیچ کس نمی تونه وقتش رومعلوم کنه خودپیامبرحتی گفتن نمیدونن وهرکسی زمان تعیین کنه دروغ میگه انشالله عروسیت منوهم دعوت میکنی!!! موفق باشی گلم یامهدی

فاطمه

سلام گلم شایداینطورباشه که میگن ممنون که وبم میای آره حتمامیام!شوخی کردم گلم موفق باشی فاطمه جان یامهدی[گل]

گمنام1371

سلام خدا قوت بده/منتظر نظرت در مورد پست حاج محمود هستم.

گمنام1371

سلام ممنون که اومدی/1.اونیکه میگی کفر گفته رو من قبول ندارم به دویستا دلیل. 2.خیلی ها هستن حاج محمود رو قبول دارند بماند که عاشقشن. 3.اگه کاری داشتی بیا بگو یکمی سرم شلوغه نمیتونم زیاد چرخ بزنم. 4.ممنون از نظرت...علی مدد.

علی اکبر معتمدی

انشالله عالی