چند نکته ی مهم حتما بخوانید

سلام دوستان

چند نکته ی مهم باید بهتون بگم لطفا بخونید.

1.خیلی ها میان و بابت استفاده از مطالبی که در این وب گذاشتم از من اجازه و حلالیت می خواهند باید بگم که  برای ترویج  معارف شیعی و مهدوی برداشت هر مطلبی از این وبلاگ آزاد است بنابراین حلالیت نمی خواد از شیر مادر هم حلال تر کسانی باشه که از این مطالب استفاده می کنن در وب ها یا جاهای دیگر .

2.من یه مدتی هست سرعت اینترنتم خیلی خیلی کم شده به طوری که حدود یه هفته است هیچ نظری رو تائید نکردم و به وب های دوستان برای نظر دادن نرفتم از این بابت خیلی شرمنده ام خواهش می کنم صبر داشته باشید سرعت نتم که خوب بشه  کم کم جواب نظرات زیبا تون رو در وب های زیباتون خواهم داد ان شاء الله.

3. خیلی از دوستان من رو لینک کردن و یا مایل به تبادل لینک بودند والله من از خدامه  وبلاگ همه ی شما دوستان رو لینک کنم ولی به خاطر سرعت کم اینترنتم خیلی وقته نتوانستم هیچ وبی رو لینک کنم و شرمنده ی دوستان شده ام پس دوستانی که من رو لینک کردن و من نتونستم لینکشون کنم دلیل این کار من فقط سرعت خیلی خیلی  کم نت من هست و امیدوارم حلالم کنید.

در آخر از شما به خاطر بازدید از این وبلاگ تشکر می کنم و از شما التماس دعای خیر دارم.عصر امروز با مطلب جدید در خدمت تون هستم.  یاعلی 

/ 0 نظر / 4 بازدید