مبادا از امام حسین (ع) به پدرش شکایت کنی!!

او پس از مراجعت به نجف اشرف , هفته ی دیگر بنا به رسم خودش به سوی کربلا رهسپار شد. همین که وارد کربلا شد چشمش به گنبد مطهر امام حسین علیه السلام افتاد و گفت: آقاجان! حالا که حاجت مرا نمی دهی من هم دیگر به زیارت شما نمی آیم و از همانجا برگشت. دوباره خواست وارد حرم علی علیه السلام شود که دیگر قادر نبود و گفت: صبح می روم.

اول صبح طلبه ای , از طرف مرحوم شیخ مرتضی انصاری با عجله آمد و گفت: شیخ فرمود: هروقت خواستی به حرم اباعبدالله مشرف شوی نزد من بیا, زیرا امر واجبی در کار است. در این هنگام آن طلبه خدمت مرحوم شیخ رسید.

مرحوم شیخ فرمود: حضرت اباعبدالله علیه السلام به من امر کرده که به تو رسیدگی کنم و رضایت شما را برآورده سازم قبل از آنکه به حرم آقا مشرف شوی ؛ ولی مبادا شکایت آقا را به پدرش کنی.

سپس مرحوم شیخ خانه ای برای او خرید و دختر یکی از تجار را به عقد او درآورد و در نتیجه به هر دو حاجت خود رسید.

منبع: کرامات حسینیه و عباسیه ص 25 و 26

مولف: موسی رمضانی پور

/ 8 نظر / 16 بازدید
فرهاد

سلام خوب هستید از این حکایت شیرین و آموزنده استفاده کردیم.واقعا امام حسین علیه السلام استثنای عالم وجود است.

فرهاد

انشاالله به حق استثنای عالم وجود امام حسین علیه السلام مشکل شما حل شود. توسل کنید به امام حسین علیه السلام

بی وفا

السلام علیک یا اباعبدالله در روایتی هست که هرکس با علم و عمل کافی و از روی علم برای امام حسین علیه السلام گریه کند گناهانش برطرف میشود و بهشت برایش ضمانت میشود جانم به فداتیت منتظران مهدی به گوش باشند حسین ع را منتظرانش کشتند

منتظر

يادمان باشد اگر تنگي دل غوغا كرد مهدي فاطمه تنهاست ازو ياد كنيم ********************************* آنقدر منتظرم در ره شوق که اگر زود بیایی برایم دیر است *اللهم عجل لولیک الفرج* ********************************* براي سلامتي و تعجيل در امر ظهورش صلوات

امیر محمد

به نام خدا سلام. خیلی زیبا و عالی بود. یا علی[گل]

امیر محمد

به نام خدا سلام دوست عزیز. خیلی قشنگ و آموزنده بود. موفق باشی یا رسول الله[گل]

e72+67

منم 6 ساله از امام حسین همچین حاجتی دارم نداده پس منم شکایتش و میبرم نزد پدرش ..................