نشانه های ظهور امام زمان از کلام خداوند متعال

رسول اکرم(ص) فرمود: در شب معراج خداوند به من وحی فرمود:« یا محمد , از صلب علی بن ابیطالب یازده هدایت گر به دنیا بیایند که همه از ذریه ی تو هستند از نسل دختر معصوم تو(فاطمه زهرا سلام الله علیها) می باشند . آخرین آنها کسی است که عیسی بن مریم پشت سر  او نماز می خواند و او زمین را پر از عدل و داد می کند همانگونه که از ظلم و جور پر شده باشد بواسطه ی او مردم را از هلاکت نجات و از ضلالت  به هدایت راهنمایی می کنم. کورها و مریض ها را شفا خواهم داد.» پیامبر اکرم(ص) می گوید: به خدا عرض کردم: او در چه زمانی خواهد آمد؟

خداوند فرمود: در زمانی که علم از میان برود و نادانی ظاهر شود , گوینده زیاد و عمل کننده کم شود . کشتار مردم زیاد شود و فقیهان و دانشمندان هدایت گر  کم و عالمان گمراه کننده و خاین و شاعران زیاد گردند. قبرها را مسجد , قرآن ها  و مسجد ها را طلایی کنند . جور و فساد بسیار و کارهای زشت آشکارا انجام می پذیرد , امر به کارهای بد می کنند , نهی از کارهای خوب می کنند. مردان به مردان و زنان به زنان خود را ارضا می کنند. فرمانروایان کافر و اطرافیان آنها فاجر, کارگزاران ظالم و وکلا فاجر می باشند.در آن زمان در سه جا زمین فرو می رود مشرق و مغرب و جزیره العرب. شهر بصره را یکی از فرزندان تو با همراهی رنجی ها(سیاه پوستان) خراب می کنند.

فردی از نسل حسین بن علی علیه السلام قیام می کند. دجال از مشرق در سرزمینی به نام سیستان ظاهر می شود و سفیانی خروج می کند .

پیامبر اکرم (ص) عرض کرد: خدایا چه فتنه هایی که بعد از من واقع خواهد شد؟

خداوند از فتنه بنی امیه و بنی عباس و حوادثی که تا روز قیامت واقع خواهد شد را به من خبر داد.من هم وقتی از معراج برگشتم همه ی آنها را به پسرعمویم علی بن ابیطالب خبر دادم و رسالت خود را رساندم و خدای را به اندازه ی همه ی انبیا و همه ی مخلوقات گذشته و آینده حمد و ستایش کردم.

منبع: وقت ظهور ص 35 و 36

کمال الدین

/ 7 نظر / 103 بازدید
خادم الزهرا

سلام: وب عالی و موفقی دارید شما رو لینک روزانه ام کردم

موفقیت در کمین شماست

امروز گامی برای موفقیت برداشته اید؟ مجموعه ی آموزشی سریع خوانی همراه با نرم افزار ارائه شده توسط استاد بزرگ کتاب خوانی جهان مجموعه ی 7 راز بزرگ انگیزه مجموعه ی آموزشی استفاده از قدرت حافظه مجموعه ی آموزشی استفاده بهینه از شرایط بد و بدشانسی ها مجموعه ی آموزشی تفکر تحول برانگیز مجموعه ی آموزشی تمرکز جادویی مجموعه ی آموزشی راه های اجرایی کسب ثروت مجموعه ی آموزشی مثبت اندیشی و اعتماد به نفس مجموعه ی آموزشی پیروزی در تعاملات روزانه بسته ی آموزشی نکات طلایی برای موفقیت دانشجویان بسته ی آموزشی نکات طلایی در صحبت کردن با کودکان زود دیر می شود 192324601

حقیقت

سلام-خوشحال میشم به وبلاگ من بیاین وبدون تعصب مطالب رو بخونین ونظرات خودتون رو بدین

امیر محمد

به نام خدا سلام. با قسمت دوم مناظره عالم سنی با علم شیعه در حضور ملکشاه سلجوقی آپم منتظره حضور و نظره گرمت هستم. یا علی

امیر محمد

به نام خدا سلام. خیلی زیبا و قشنگ بود. موفق باشی یا علی