رفتن به عرش الهی و گفتگو با خدا

از امام حسن عسکری (ع) مرویست که فرمود: چون پروردگارم مهدی این امت را به من اعطا نمود فرشتگان را فرستادکه او را برداشتند و به سراپرده ی عرش بردند تا آنکه او در حضور قرب الهی ایستاد.

سپس خداوند به او فرمود: مرحبا به تو ای بنده ی من که دین مرا یاری می دهی و آنها را ظاهر می سازی.

سوگند خوردم که بوسیله ی تو بگیرم و عطا کنم و بوسیله ی تو بیامرزم و عذاب کنم . ای فرشتگان! او را با مدارا و ملاطفت بسوی پدرش برگردانید و به او بگویید که او در پناه حفظ و حمایت و نظر عنایت من است تا آن زمان که بوسیله او حق را برپا و ظاهر می نمایم و بوسیله ی او باطل را نابود می کنم.

 

منبع: عجایب و معجزات شگفت انگیزی از امام زمان(عج)

/ 8 نظر / 6 بازدید
محمد

سلام هم دانشگاهی خوبم ..تو جامعه مجازی دانشجویان منتظرتم ... همه دانشجوها جمع شدیم اونجا --http://unikade.ir

حسینـ مهدویـ

روزیـ تو خواهیی آمد از کوچهـ های باران. سلام به ما سر بزن.

داداشsallu

میشه نظر قبلی منو به اینجا انتقال بدید؟

داداشsallu

نظرم در آدرس قبلی رو نتونستید اینجا بذاری؟

داداشsallu

اول بهت تبریک میگم بابت حسن سلیقه زیبات برای تاسیس چنین وبلاگ زیبایی واقعا در این زمانه وجود چنین وبلاگهایی خیلی خیلی لازمه* اجرت با خداامیدوارم روز به روز موفق تر و سربلندتر باشی وقتی این مطالب رو میخونم در دلم یه آرامش خاصی ایجاد میشه البته همراه با ترس ,ترس از اینکه سرنوشتم در زمان ظهور حضرت و قیامت چی میشه و اینکه باید بجنبم و خودم رو آماده اون زمان کنم

دینا

وب بسیار متین و وزینی داری، انشالله به حق نام مبارک حضرت مهدی (عج) به هر آرزویی که داری برسی.. باهمه ی لحن خوش آوایی ام در به در کوچه ی تنهایی ام، ای دو سه تا کوچه زما دور تر،..... کاش امام زمان بدونن، ما منتظرانشون، واقعا" بی تابیم، برای ظهور...خورشید عشق تا کی پشت ابرهای آسمان خواهی ماند.

دینا

بهت تبریک می گم ، امیدوارم، موفق و موید و سربلند باشی...و درپناه صاحب همین عنوان باشی

داداشsallu

ممنون نظرمو انتقال دادید ببخشید اگر به دردسر افتادید[گل]